Newsletter

„Spytaj rzecznika o prawa dziecka” – spotkanie w Gazeta Cafe w Poznaniu

Redakcja Instytutu, 13.12.2010
Dlaczego niektóre dzieci nie mogą być w święta z mamą i tatą? Czy biedny może być rodzicem? Czy klasy integracyjne to dobry pomysł? - o to m.in. zostanie zapytany Marek Michalak, rzecznik praw dziecka. Poruszone zostaną też tematy świąteczne. Rokrocznie sądy decydują, że dzieci spędzą święta w domach dziecka, z dala od rodziców. Czy w każdej sytuacji jest to działanie konieczne?

Dlaczego niektóre dzieci nie mogą być w święta z mamą i tatą? Czy biedny może być rodzicem? Czy klasy integracyjne to dobry pomysł? – o to m.in. zostanie zapytany Marek Michalak, rzecznik praw dziecka. Poruszone zostaną też tematy świąteczne. Rokrocznie sądy decydują, że dzieci spędzą święta w domach dziecka, z dala od rodziców. Czy w każdej sytuacji jest to działanie konieczne?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 16 grudzień, o godz. 15:00, przy ul. 27 grudnia/3, w Gazeta Cafe w Poznaniu.

Spotkanie zorganizowane przez Instytut Obywatelski i Gazetę Wyborczą ma charakter otwarty. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.