Newsletter

I Szkoła Myślenia Instytutu Obywatelskiego

Redakcja Instytutu, 23.01.2012
22-26 lutego 2012 r.

W dniach 22-26 lutego 2012 r. w Warszawie odbędzie się I Szkoła Myślenia Instytutu Obywatelskiego

I Szkoła Myślenia Instytutu Obywatelskiego to wyjątkowa okazja do udziału w spotkaniach ze znanymi politykami, ekspertami, działaczami społecznymi i dziennikarzami. Do udziału w szkoleniu zapraszamy członków Platformy Obywatelskiej w wieku 20-25 lat.

W trakcie szkolenia odbędą się debaty, wykłady i warsztaty podczas których będzie można poznać zagadnienia istotne w czasie pracy w samorządzie i parlamencie, m.in. z ekonomii, finansów publicznych, polityki społecznej, Unii Europejskiej i jej struktur. Dodatkowo uczestnicy odwiedzą Sejm RP, Biuro Krajowe Platformy Obywatelskiej RP oraz Instytut Obywatelski.

Wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i poszerzenie wiedzy poprzez konfrontowanie opinii z autorytetami to kolejny atut.

I Zimowa Szkoła Myślenia Instytutu Obywatelskiego odbędzie się w dniach 22-26 lutego 2012 r. w Warszawie. Na zgłoszenia czekamy do 9 lutego 2012 r.

Warunkiem wzięcia udziału w Szkole jest udzielenie odpowiedzi na pytania oraz przygotowanie projektu angażującego społeczność lokalną i przesłanie uzupełnionych dokumentów na adres e-mail: szkola@instytutobywatelski.pl. Wszystkie szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Dokumenty do pobrania:

Regulamin I Szkoła Myślenia
Karta zgłoszenia (zał. nr 1)
Karta projektu (zał. nr 2)
Karta pytań (zał. nr 3)

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać przesyłając zapytanie na adres e-mail: szkola@instytutobywatelski.pl.